Maksimalūs 3D spausdinimo gabaritai2024-02-09T12:11:19+02:00

SLA

290mm * 160mm * 300mm

FDM

500mm * 500mm *500mm

Atspausdinto gaminio matmenų tikslumas.2022-01-26T14:03:37+02:00

SLA

50µm

FDM

150µm

Spausdinimo techologija ir galimi galutiniai rezultatai2022-01-26T14:03:01+02:00

Galimi pasirinkimo variantai iš SLA ir FDM technologijų.

SLA (angl. Stereolithography) 3D spausdinimo technologija, kai modelis spausdinamas iš skystos dervos( resin). Spausdinimo metu 3D modelis sluoksnis po sluoksnio kuriamas naudojant fotopolimerizacijos procesą: specialių parametrų šviesa priverčia molekulių grandines susijungti, taip sukurdama naujus polimerus.

FDM (angl. Fused Deposition Modeling) 3D spausdinimo technologija spausdiname gaminius iš įvairių plastikų: ABS, PLA, ASA, PETG,  NYLON, FLEX, WoodFill, PA CF ir kt. Spausdinimo proceso metu gaminys spausdinamas sluoksniais, lydant į šildomą spausdinimo galvutę paduodamą plastiko giją(filament).

Kas yra 3D spausdinimo tūrio užildymo procentas(užpildas arba infil)2022-01-26T14:01:54+02:00

Terminas „Užpildymo procentas“ paprastai naudojamas 3D spausdinant FDM (FFF). Kaip pasirinkti tinkamą užpildymo tipą ir procentą bei ką tai gali paveikti tolesnio darbo metu. Kaip sumažinti 3D spausdinimo kainą nepakenkiant modeliui.

Jūsų dalies interjero tankis, kai 3D spausdinamas, vadinamas užpildymu. Užpildytos vietos ir viso vidinio jūsų dalies apimties santykis vadinamas užpildymo procentine dalimi 3D spausdinant. 3D spausdinimas gali būti atliekamas šiais būdais:Užpildymo procentas turi įtakos stiprumui, padidėjus šiam parametrui, o lengvumui – su jo sumažėjimu. Paprastai 3D spausdinimas apskaičiuojamas pagal spausdinimui išleistą medžiagą, atsižvelgiant į palaikymą, todėl jūsų dalies kaina taip pat priklauso nuo procentinio užpildymo. Tuo pat metu eksperimentiškai įrodyta, kad spausdinti daugiau nei 50% užpildu nėra prasmės. Dalis to netampa stipresnė. Svarbu rasti pusiausvyrą tarp savo kainos ir mechaninių parametrų.

Užsakymo sąlygos ir grąžinimas2022-01-26T14:00:35+02:00

Pradėjus gamybą užsakymo atšaukti jau nebegalima, pagamintų pagal užsakymą gaminių grąžinimas nėra gailmas.

Gamybos terminai2022-01-26T14:00:09+02:00

Priklausomai nuo užimtumo. Bet dažniausiai 2-4 d.d + Spausdinimo laikas.

3D Spausdinimo kokybė2022-01-26T13:59:00+02:00

FDM

3D technologijų srityje, be medžiagos greičio ir charakteristikų spausdinant, „sluoksnio aukštis“ taip pat turi įtakos kokybei. Šis parametras parodo, koks aukštas bus nusodintas kitas sluoksnis.Pavyzdžiui, jei sluoksnio aukštis yra 0,1 mm, tada 1 mm išilgai modelio aukščio bus 10 sluoksnių. FDM spausdinimui yra 3 pagrindiniai sluoksnio aukščiai:  0,1, 0,15, 0,2 mm. Fotopolimerinio spausdinimo atveju sluoksnio aukštis gali siekti 25 mikronų. Kiekvienas sluoksnio aukštis turi savų pliusų ir minusų. Vienas pagrindinių yra spausdinimo laikas, nes kuo mažesnis sluoksnis, tuo daugiau laiko reikia pagaminti tą ar tą modelį. Svarbus faktorius yra gatavo modelio išorinio paviršiaus kokybė, kuo didesnis sluoksnis, tuo geriau šie sluoksniai matomi, paviršius yra šiurkštesnis. Taip pat gatavo gaminio detalumas priklauso nuo sluoksnio aukščio, sferiniams paviršiams ir mažiems modelio elementams tinkamiausias variantas yra nedidelis sluoksnis. Tai taip pat yra taikoma, kai jūsų gaminys bus naudojamas neapdirbtas, reprezentacinis.

SLA

Galimi sluoksniai: 0,1 ir 0,05mm. Paviršiaus linijų beveik nesimato, bet esant laiknosioms atramoms gali matytis jų buvimo žymės. Priklauso nuo detalės geometrijos. Gaminius galima šveisti bei kitaip apdoroti.

Kaip spausdinti?2022-01-26T13:54:59+02:00

Įkelkite 3D modelį

Palaikomi failų formatai: .stl, .obj, .stp, .step, .igs, .iges

Pasirinkite 3D gaminio parametrus

Pasirinkite spausdinimo medžiagos tipą,spalvą, kokybę ir AI sistema apskaičiuos tikslią kainą.

Kaina2022-01-23T13:29:49+02:00

Kaina priklauso nuo:

3D Spausdinimas FDM

(10 pirkėjų atsiliepimai)

Loading price
Lanksti derva, gumos tipo.
Vaško pagrindu, išdega degimo krosnyje.
Polikarbonatas
Nailonas
Nailonas sustiprintas anglies pluoštu
Plastiko tipas

Visa informacija apie 3D medžiagų pasirinkimą: 3D plastikas

Plastiko tipas
1. PLA
2. ABS
3. PETG
4. Derva
5. TPU
6. Inžineriniai
7. Kompozitiniai
Kokybė
Kokybė
Užpildas

Užpildas
Gaminio kaina:

Vidutinis gamybos terminas 2-4 d.d

 

Nuolaidos
(taikomos krepšelyje)
5-14 vienetų 5% nuolaida
15-24 vnt 10% nuolaida
Nuo 25 iki 50 vienetų 15% nuolaida
50+ vienetų
Parašykite mums: uzsakymai@3dfactory.lt

Kas yra 3D Spausdinimas?

3D spausdinimas, dar žinomas kaip priedų gamyba, yra inovatyvus procesas, kurio metu trimačiai objektai sukuriami sluoksnis po sluoksnio iš įvairių medžiagų. Ši technologija pirmą kartą buvo pristatyta 1980-ųjų pabaigoje, kai Chuck Hull sukūrė pirmąjį stereolitografijos (SLA) spausdintuvą. Nuo tada 3D spausdinimas sparčiai vystėsi ir tapo plačiai naudojamas įvairiose pramonės šakose, įskaitant mediciną, aviaciją, automobilių gamybą ir vartotojų produktų kūrimą.

3D spausdinimo technologija pakeitė tradicinius gamybos procesus, suteikdama galimybę gaminti sudėtingas formas ir dizainus, kurie būtų sunkiai arba neįmanomai pagaminami naudojant tradicinius metodus. Ši technologija leidžia greitai ir efektyviai kurti prototipus, mažinant gamybos kaštus ir laiko sąnaudas. Be to, 3D spausdinimas suteikia galimybę personalizuoti produktus pagal individualius klientų poreikius, kas ypač svarbu medicinos ir vartotojų produktų pramonėse.

Šiuolaikinė 3D spausdinimo technologija siūlo daugybę galimybių tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Profesionalai gali naudoti 3D spausdintuvus kuriant sudėtingus inžinerinius sprendimus, medicinos implantus ar aviacijos komponentus. Tuo tarpu mėgėjai gali naudoti šią technologiją kurdami įvairius amatų projektus, žaislus ar net namų apyvokos daiktus. Paprasti ir nebrangūs FDM (Fused Deposition Modeling) spausdintuvai tapo populiarūs tarp mėgėjų dėl jų prieinamumo ir lengvo naudojimo, o SLA spausdintuvai, nors ir brangesni, siūlo aukštesnę spausdinimo kokybę ir detalių tikslumą.

Apibendrinant, 3D spausdinimas yra revoliucinė technologija, kuri nuolat keičia gamybos pramonę. Ji suteikia galimybę kurti sudėtingus ir personalizuotus produktus, mažinant gamybos laiko ir kaštų sąnaudas. Ši technologija atveria naujas galimybes tiek profesionalams, tiek mėgėjams, skatinant inovacijas ir kūrybiškumą įvairiose srityse.

3D Spausdinimo Technologijos: SLA ir FDM

3D spausdinimas yra nuolat tobulėjanti sritis, kuri siūlo daugybę technologijų, leidžiančių kurti sudėtingus objektus. Dvi pagrindinės ir plačiai naudojamos technologijos yra SLA (Stereolitografija) ir FDM (Fused Deposition Modeling). Kiekviena iš jų turi unikalius veikimo principus, pagrindinius komponentus ir specifines savybes.

Stereolitografija (SLA) yra technologija, kuri naudoja šviesos šaltinį, dažniausiai lazerį, kad sukietintų skystus fotopolimerus. Procesas prasideda nuo CAD modelio, kuris yra suskaidomas į plonas sluoksnius. Lazeris selektyviai apšviečia fotopolimero sluoksnį, sukietindamas tik tam tikras sritis ir formuodamas objekto sluoksnį po sluoksnio. Pagrindiniai SLA komponentai yra lazeris, skysto fotopolimero rezervuaras ir judanti platforma. Ši technologija pasižymi ypač aukšta spausdinimo kokybe ir detalių tikslumu, todėl ji dažnai naudojama prototipų kūrimui, juvelyrikoje ir medicinoje.

Kita vertus, Fused Deposition Modeling (FDM) naudoja termoplastikus, kurie yra kaitinami iki lydymosi temperatūros ir ekstruzuojami per purkštuką, kad būtų sukurtas objektas sluoksnis po sluoksnio. FDM procesas taip pat prasideda nuo CAD modelio, kuris yra suskaidomas į sluoksnius. Pagrindiniai FDM komponentai yra kaitinimo elementas, purkštukas ir termoplastiko ritė. FDM spausdinimo privalumai yra palyginti mažos sąnaudos ir naudojamų medžiagų įvairovė, todėl ši technologija yra populiari tarp mėgėjų bei mažų įmonių, kuriančių funkcinius prototipus ir galutinius produktus.

Nors SLA ir FDM turi bendrą tikslą – kurti trimačius objektus, jų veikimo principai ir naudojamos medžiagos yra žymiai skirtingi. SLA technologija suteikia didesnį tikslumą ir paviršiaus kokybę, tačiau yra brangesnė ir reikalauja daugiau priežiūros. Tuo tarpu FDM yra ekonomiškesnė alternatyva, tinkama plačiam naudojimui, nors ir su tam tikrais apribojimais dėl detalių tikslumo ir paviršiaus kokybės. Pasirinkimas tarp SLA ir FDM priklauso nuo specifinių projekto poreikių ir reikalavimų.

SLA Spausdinimo Technologija

Stereolitografija (SLA) yra viena iš populiariausių 3D spausdinimo technologijų, naudojama itin tiksliems ir detalizuotiems modeliams kurti. Šio proceso esmė – šviesai jautrios dervos polimerizacija lazerio spinduliu. Pirmiausia, CAD (angl. Computer-Aided Design) programinės įrangos pagalba sukuriamas detalus modelis, kuris vėliau paverčiamas skaitmeniniu sluoksnių rinkiniu. Šie sluoksniai bus atspausdinti vienas po kito, kol bus sukurtas galutinis produktas.

SLA spausdinimo procesas prasideda nuo skysčio talpos užpildymo specialia derva, kurią lazerio spindulys kietina sluoksnis po sluoksnio. Lazerio spindulys, valdomas kompiuteriu, tiksliai nubrėžia kiekvieną sluoksnį pagal modelio kontūrus. Po kiekvieno sluoksnio polimerizacijos, platforma, ant kurios formuojamas modelis, truputį nuleidžiama, ir lazeris pradeda formuoti kitą sluoksnį. Šis procesas kartojamas tol, kol visas modelis bus atspausdintas.

SLA technologija išsiskiria detalių ir paviršiaus kokybe, todėl ji idealiai tinka mažoms, sudėtingoms detalėms, prototipams bei medicinos prietaisams gaminti. Dažniausiai naudojamos medžiagos yra įvairių rūšių dervos, kurios gali būti skirtos skirtingoms reikmėms: nuo standžių ir tvirtų iki lankstesnių ir elastingesnių. Kiekviena dervos rūšis turi specifines savybes, kurios leidžia pritaikyti medžiagą pagal konkrečius projekto reikalavimus.

Nors SLA technologija turi daug privalumų, ji taip pat turi ir tam tikrų trūkumų. Pavyzdžiui, procesas yra lėtesnis ir brangesnis palyginti su kitomis 3D spausdinimo technologijomis. Be to, naudotos dervos gali būti jautrios UV šviesai, todėl galutiniai produktai gali reikalauti papildomos apdailos ar apsaugos nuo ultravioletinių spindulių. Nepaisant šių apribojimų, SLA technologija išlieka viena iš labiausiai naudojamų dėl savo gebėjimo kurti itin tikslius ir aukštos kokybės modelius.

FDM Spausdinimo Technologija

Fused Deposition Modeling (FDM) yra viena iš populiariausių 3D spausdinimo technologijų, plačiai naudojama tiek namų sąlygomis, tiek pramonėje. Ši technologija veikia sluoksnių klojimo principu, kurio metu plastikinių siūlų (angl. filament) ritės yra išlydomos ir klojamos viena ant kitos, sukuriant galutinį objektą.

FDM spausdinimui naudojamos įvairios medžiagos, tokios kaip PLA (polilaktidas), ABS (akrilnitril-butadieno-stirolis), PETG (polietileno tereftalato glikolis) ir kitos. Kiekviena medžiaga pasižymi specifinėmis savybėmis, kurios lemia jų tinkamumą tam tikroms aplikacijoms. Pavyzdžiui, PLA yra lengvai naudojama ir ekologiška, tačiau mažiau atspari šilumai, o ABS yra tvirtesnė ir atsparesnė aukštai temperatūrai, tačiau reikalauja daugiau priežiūros spausdinant.

FDM spausdintuvai gali būti suskirstyti į kelias kategorijas pagal konstrukciją ir naudojimo paskirtį: stacionarūs, delniniai, pramoniniai ir kiti. Stacionarūs spausdintuvai dažniausiai naudojami namuose ar mažose dirbtuvėse, o pramoniniai – didesniuose gamybos procesuose. FDM spausdintuvai taip pat gali skirtis pagal spausdinimo tikslumą, greitį ir darbo plotą.

FDM technologija turi keletą privalumų. Pirmiausia, tai yra pigesnė spausdinimo technologija, palyginti su kitomis 3D spausdinimo metodikomis. Taip pat FDM spausdintuvai yra lengvai naudojami ir nereikalauja sudėtingo kalibravimo ar priežiūros. Be to, ši technologija leidžia naudoti įvairias spalvas ir medžiagas, todėl yra labai lanksti ir pritaikoma įvairiems poreikiams.

Tačiau FDM technologija turi ir tam tikrų trūkumų. Vienas iš pagrindinių yra ribotas spausdinimo tikslumas, kuris gali būti nepakankamas smulkių detalių gamybai. Taip pat FDM spausdinimui būdingas sluoksnių matomumas, kuris gali ne visuomet atitikti estetinius reikalavimus. Be to, šis metodas gali būti lėtesnis, palyginti su kitomis technologijomis.

 

SLA ir FDM Technologijų Palyginimas

3D spausdinimas tapo esminiu įrankiu įvairiose pramonės šakose, nuo inžinerijos iki medicinos. Tarp populiariausių technologijų, naudojamų šioje srityje, yra SLA (Stereolitografija) ir FDM (Fused Deposition Modeling). Siekiant padėti jums suprasti šių technologijų skirtumus, aptarsime pagrindinius kriterijus, tokius kaip spausdinimo greitis, tikslumas, medžiagų pasirinkimas, galutinio produkto kokybė ir kaina.

Spausdinimo greitis: FDM technologija paprastai yra greitesnė nei SLA, nes FDM spausdintuvas naudoja ekstruzinius procesus, kurie leidžia greičiau formuoti sluoksnius. Vis dėlto, SLA spausdintuvai dažnai teikia didesnį tikslumą, bet jų spausdinimo procesas yra lėtesnis dėl sluoksnių kietinimo naudojant lazerį.

Medžiagų pasirinkimas: FDM spausdintuvai naudoja termoplastikus, tokius kaip PLA, ABS, PETG, kurie yra plačiai prieinami ir pigesni. SLA technologija naudoja fotopolimerus, kurie gali pasiūlyti didesnį detalumą ir paviršiaus apdailą, tačiau šios medžiagos dažnai yra brangesnės ir mažiau plačiai prieinamos.

Tikslumas ir detalumas: SLA technologija dažniausiai pranašesnė tikslumo ir detalumo požiūriu. SLA spausdintuvai gali sukurti labai smulkias detales ir lygius paviršius, todėl jie yra tinkami itin tiksliems modeliams, pavyzdžiui, juvelyrikos ar odontologijos srityse. Priešingai, FDM spausdintuvai gali turėti ribotą tikslumą dėl sluoksnių matomumo ir ribotos rezoliucijos.

Galutinio produkto kokybė: SLA spausdinimo technologija suteikia aukščiausios kokybės paviršiaus apdailą, kuris yra beveik lygus ir be sluoksnių. Tuo tarpu FDM spausdinimo rezultatai gali parodyti sluoksnių linijas, todėl gali prireikti papildomo apdorojimo, kad būtų pasiektas lygus paviršius.

Kaina: FDM spausdintuvai ir jų eksploatacinės medžiagos dažnai yra pigesni nei SLA. FDM spausdintuvai yra labiau prieinami ir tinkami naudoti tiek mėgėjams, tiek profesionalams, ieškantiems ekonomiško sprendimo. SLA spausdintuvai ir jų medžiagos yra brangesni, tačiau jie pasiūlo didesnį tikslumą ir kokybę, todėl yra tinkami specializuotoms ir profesionalioms reikmėms.

Norėdami geriau iliustruoti šiuos skirtumus, žemiau pateikiame lentelę, kurioje palyginamos SLA ir FDM technologijos pagal minėtus kriterijus:

Kriterijus SLA FDM
Spausdinimo greitis Vidutinis Aukštas
Medžiagų pasirinkimas Ribotas Plačiai prieinamas
Tikslumas ir detalumas Aukštas Vidutinis
Galutinio produkto kokybė Labai aukšta Vidutinė
Kaina Aukštesnė Žema

SLA ir FDM Technologijų Pritaikymas

SLA (Stereolitografijos) ir FDM (Fused Deposition Modeling) 3D spausdinimo technologijos rado savo vietą įvairiose pramonės šakose dėl unikalių savybių ir privalumų. Kiekviena iš šių technologijų turi specifines stipriąsias puses, kurios lemia jų pritaikymo sritis ir galimybes.

Medicina yra viena iš sričių, kur SLA technologija dažnai naudojama dėl savo gebėjimo kurti itin detalias ir preciziškas dalis. Pavyzdžiui, dantų protezai ir ortopediniai implantai dažnai gaminami naudojant SLA metodą. Jo tikslumas ir paviršiaus kokybė leidžia gaminti itin sudėtingas ir mažas dalis, kurios yra būtinos medicinos prietaisams ir implantams. Taip pat SLA technologija naudojama kuriant biomedicinines modelius ir eksperimentinius vaistus, kurie reikalauja aukšto tikslumo ir detalių.

Automobilių pramonėje ir mechaninėje inžinerijoje FDM technologija dažniau naudojama dėl savo patvarumo ir ekonomiškumo. FDM spausdintuvais gaminami prototipai, įrankiai ir dalys, kurios turi būti mechanikai atsparios ir tvirtos. Ši technologija yra plačiai naudojama kuriant funkcinius modelius ir bandymų dalis, nes spausdinimo medžiagos yra pigesnės ir lengviau prieinamos, lyginant su SLA.

Architektūroje ir meno srityse abu metodai turi savo vietą, tačiau SLA dažniau naudojama dėl savo gebėjimo tiksliai atkurti smulkias detales ir sudėtingas formas. Architektai naudojasi SLA spausdintuvais, kad sukurtų detalius pastatų ir kitų statinių modelius, kurie gali būti naudojami prezentacijose ir projektavimo procese. Meno kūriniams, kurie reikalauja aukštos kokybės paviršiaus ir detalių, SLA technologija taip pat yra pranašesnė.

FDM technologija taip pat randa savo vietą edukacijoje ir moksliniuose tyrimuose, kur lengvumas naudoti ir kaina yra svarbūs veiksniai. Studentai ir mokslininkai naudoja FDM spausdintuvus kurdami įvairius mokslinius modelius, eksperimentinius įrenginius ir mokomąją medžiagą.

Kaip Pasirinkti Tinkamą 3D Spausdinimo Technologiją?

Renkantis tinkamą 3D spausdinimo technologiją, svarbu atsižvelgti į kelis pagrindinius veiksnius, kurie padės jums priimti informuotą sprendimą. Pirmasis veiksnys yra biudžetas. SLA (Stereolitografija) ir FDM (Fused Deposition Modeling) technologijos skiriasi savo kaina. SLA spausdintuvai ir jų eksploatacinės išlaidos yra dažniausiai didesnės, tačiau jie siūlo didesnį tikslumą ir geresnę paviršiaus kokybę. FDM spausdintuvai yra pigesni ir labiau prieinami pradedantiesiems.

Kitas svarbus aspektas yra spausdinimo tikslumas. Jei jūsų projektams reikalingas itin didelis detalumas ir sklandus paviršius, SLA technologija gali būti geresnis pasirinkimas. SLA spausdintuvai naudoja skystą fotopolimerinę dervą, kuri kietėja veikiant lazerio spinduliui, todėl gali pasiekti didesnį tikslumą. Tuo tarpu FDM spausdintuvai naudoja termoplastinį filamentą, kuris yra šildomas ir sluoksnis po sluoksnio dedamas ant spausdinimo plokštės. Nors FDM technologija gali būti mažiau tiksli, ji yra pakankamai efektyvi daugeliui kasdienių projektų.

Medžiagų pasirinkimas taip pat yra lemiamas veiksnys. SLA spausdintuvai dažniausiai naudoja specializuotas dervas, kurios gali pasiūlyti įvairias savybes, tokias kaip atsparumas karščiui ar lankstumas. FDM spausdintuvai naudoja plačiai prieinamus filamentus, tokius kaip PLA, ABS, PETG ir kiti, kurie yra lengvai keičiami ir pigesni.

Spausdinimo greitis gali būti svarbus, ypač jei jums reikia pagaminti didelį kiekį objektų per trumpą laiką. FDM spausdintuvai paprastai yra greitesni nei SLA, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo konkretaus modelio ir nustatymų.

Atsižvelgiant į šiuos veiksnius – biudžetą, spausdinimo tikslumą, medžiagų pasirinkimą ir spausdinimo greitį – galima lengviau nuspręsti, kuri 3D spausdinimo technologija geriausiai atitiks jūsų poreikius ir projektų reikalavimus.

 

Ateities Tendencijos 3D Spausdinimo Srityje

3D spausdinimo technologijos sparčiai tobulėja, o ateities tendencijos šioje srityje žada dar daugiau inovacijų ir plėtros galimybių. Viena iš svarbiausių prognozuojamų tendencijų yra spausdinimo medžiagų įvairovės didėjimas. Šiuo metu rinkoje jau yra įvairių plastiko ir dervos rūšių, tačiau artimiausiu metu tikimasi dar daugiau medžiagų, įskaitant metalus, keramiką, bei biomedžiagas. Tai leis 3D spausdinimą pritaikyti dar daugiau pramonės šakų.

Naujausios technologijos, tokios kaip multi-materialinis 3D spausdinimas, taps vis labiau paplitusios. Ši technologija leis kurti sudėtingesnius ir funkcionalesnius objektus, naudojant kelias medžiagas vienu metu. Taip pat tobulinama integruotoji spausdinimo ir surinkimo technologija, kuri leis gaminti sudėtingus mechanizmus ir įrenginius be papildomų surinkimo etapų.

Inovacijos taip pat apima spausdinimo greičio ir tikslumo didinimą. Naujos kartos 3D spausdintuvai bus greitesni ir tikslesni, kas leis gaminti aukštos kokybės produktus per trumpesnį laiką. Tai ypač aktualu pramonės šakoms, kuriose reikalinga greita ir tiksli gamyba, pavyzdžiui, automobilių pramonėje ar medicinoje.

Potencialios naujos taikymo sritys taip pat yra įdomios. 3D spausdinimas jau dabar naudojamas statybos, medicinos, aviacijos ir kosmoso pramonėse. Ateityje tikimasi, kad ši technologija taps neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi, pavyzdžiui, namų ūkyje ar švietimo įstaigose. Individualizuoti produktai, tokie kaip personalizuoti medicinos implantai ar unikalūs namų interjero elementai, taps vis dažnesni.

Ateities tendencijos 3D spausdinimo srityje ne tik plečia šios technologijos pritaikymo galimybes, bet ir keičia mūsų požiūrį į gamybą bei kasdienį gyvenimą. Tobulėjant technologijoms ir didėjant jų prieinamumui, 3D spausdinimas tampa svarbia inovacijų varomąja jėga, kuri gali pakeisti daugelį pramonės šakų ir mūsų kasdienes veiklas.

Galbūt jums patiks:

10 atsiliepimai apie 3D Spausdinimas FDM

 1. GabrieliusArs

  Kokia kaina?

 2. Rytisr

  Viskas puiku! Rekomenduoju.

 3. Aleksndr

  Kokybė super, ir kaina buvo tinkama!

 4. Gabriele95

  Labai geras kainos ir kokybės santykis

 5. MartynasK

  Greitai pagamino.

 6. PauliusK

  Puiki patirtis, nekantrauju užsisakyti daugiau.

 7. Merkis22

  Labai greitai ir operatyviai.

 8. AurelijaJot

  Pagelbejo spausdinant ir parenkant plastmase.

 9. TadasBui

  Spausdinu jau ne pirmakarta, viskas puiku.

 10. Stasys44

  SLA kokybė tikrai gera, nepatiketum, kad atspausdinta 3D.

Parašyti atsiliepimą
Į viršų